2017. évi ranglista végeredmény (két ejtő futammal számolva):     1. iJroncat - Szabó Péter/Sallai Gábor 147,4 pont     2. Jukebox - Rauschenberger Miklós/Litkey Balmaz/Péter Tamás 145,6 pont     3. Django - Hercsel Erik 133,2 pont     4. Team EUline (ex NordTelekom) - Makai Gábor 129,3 pont     5. Jet Travel - Gál Pál Zoltán 121,1 pont     6. J.Bond 037 - Sarina Róbert/Sárközy András 119,5 pont     7. Jinge - Scholtz Imre 115,5 pont     8. J'Korszak - Laurel - Dr. Farkas Tamás 114,2 pont     9. Újjé - Németh Gábor 102,0 pont     10. Gone With The Wind - Pethő Szabolcs 101,9 pont     11. Rebell - Madarász Tamás 82,3 pont     12. Paganini - Hevesi István, Poós Krisztián, Schwarcz Ferenc78,5 pont     13. St. James - Litkey Farkas / Szántó Mihály 68,9 pont     14. Budapest Wedding - Kakas Máté 56,5 pont     15. Just a Big Dinghy - Kovács Éva / Sabján Annamária40,6 pont     16. a Svájci - Papp-Vid Zsigmond / Horváth Géza12,5 pont     17. FGF Sailing Team (BIG 5) - Bakóczy Róbert36,0 pont     18. Jenesis - Tomai Balázs34,5 pont     19. Big5 - Sallai Gábor31,2 pont     20. Principessa J24 - Oroszlán Péter25,5 pont     21. Break - Takács András18,0 pont     22. ImiJé - Székely Antal18,0 pont     23. PlayMate - Galla Viktória9,0 pont     24. Utasellátó - Gerő András6,0 pont

PROGRAM 2017

2017.06.23.
PÉNTEKI TRÉNING 4,Füred - BYC
2017.06.24-25.
Raiffeisen, Földvár - Spari
2017.07.06-08.
KÉKSZALAG, Füred - Balaton
2017.07.22-23.
EGIS KUPA Pénteki T 5, Csopak
2017.08.11.
PÉNTEKI TRÉNING 6,Füred - BYC
2017.08.12-13.
Füred kupa, Füred - BYC
2017.08.19-20
MVSZ OB, Füred - Hajógyári
2017.08.24-27.
J/24 Magyar Bajnokság, Füred - BYC
2017.09.16-17.
PÉNTEKI TRÉNING Döntő, Füred - BYC
2017.09.24-10.01.
J/24 Európa Bajnokság, Füred - BYC

Főtámogatók

jet-travel-logo-color-01

 

QSDG logo 135

 

bravo boats

 

Támogatók

sitetalk

BYClogo

 dahoam

 logo log

 manezscakkos

 

Médiapartnerünk

portole 

j24 Hungary

sailingj242

A J24-es osztály tagjai

         
Magyar J24 hajók listája 2018
         
         
  hajónév  Vitorlaszám Kikötő Tulaj/Rendelkező
1 A SVÁJCI HUN- Alsóőrs Zágon Zsuzsa
2 BIG FIVE  HUN-5  Bfüred- Hajógyári Gál Pál
3 Bp Wedding HUN-64 Fűzfő Kakas Máté
4 Break HUN-20 Keszthely Barnóczki János
5 DJANGO HUN-5269 BYC Hercsel Erik
6 Dr Jekyll HUN- Keszthely Büki Gábor
7 Égi HUN-82 MAFC Pernesz Péter
8 Enigma HUN-705   Pálfi Gergő
9 Euline ST HUN-14 BYC Makai Gábor
10 Gone with the W HUN-109 BYC Pethő Szabolcs
11 Hedda HUN-423 Akarattya Lettner Adorján
12 iJroncat HUN-4769 Hajógyár Soós Attila
13 IMI-JÉ HUN-7 Balatonszemes Illy István/Nyényei
14 JABD HUN-3052 Bfüred- Hajógyári Kovács Vica
15 JAC(K) HUN-1286   Vadász László
16 JBond037 HUN-37 BYC Sarina Róbert
17 JENESIS HUN-78 Keszthely Kemendy Cs
18 JET TRAVEL HUN-8  Bfüred- Hajógyári Gál Pál
19 JIGLE HUN-745 Fűzfő Faragó Norbert
20 J'Korszak HUN-208 THE Dr Farkas Tamás
21 Jukebox HUN-1622 THE Péter Tamás
22 JuppyJé HUN-76 Balatonföldvár Dr Vida Balázs
23 Kéttucat HUN-    
24 MiriJé HUN- Fűzfő Miriam Mink
25 Orka HUN-    
26 Paganini HUN-2 Hajógyári Gál Pál
27 Play Mate HUN-24 Alsóőrs Máté István
28 Rebell HUN-203 Szövi Madarász Tamás
29 Saint James GBR4026 Kenese Szántó Mihály
30 Újjé HUN-3 BYC Németh Gábor
31 UNICUM NEXT HUN- Lelle Pap Gábor
32 Utasellátó HUN-44 Kenese Winkler Virág András