2017. évi ranglista végeredmény (két ejtő futammal számolva):     1. iJroncat - Szabó Péter/Sallai Gábor 147,4 pont     2. Jukebox - Rauschenberger Miklós/Litkey Balmaz/Péter Tamás 145,6 pont     3. Django - Hercsel Erik 133,2 pont     4. Team EUline (ex NordTelekom) - Makai Gábor 129,3 pont     5. Jet Travel - Gál Pál Zoltán 121,1 pont     6. J.Bond 037 - Sarina Róbert/Sárközy András 119,5 pont     7. Jinge - Scholtz Imre 115,5 pont     8. J'Korszak - Laurel - Dr. Farkas Tamás 114,2 pont     9. Újjé - Németh Gábor 102,0 pont     10. Gone With The Wind - Pethő Szabolcs 101,9 pont     11. Rebell - Madarász Tamás 82,3 pont     12. Paganini - Hevesi István, Poós Krisztián, Schwarcz Ferenc78,5 pont     13. St. James - Litkey Farkas / Szántó Mihály 68,9 pont     14. Budapest Wedding - Kakas Máté 56,5 pont     15. Just a Big Dinghy - Kovács Éva / Sabján Annamária40,6 pont     16. a Svájci - Papp-Vid Zsigmond / Horváth Géza12,5 pont     17. FGF Sailing Team (BIG 5) - Bakóczy Róbert36,0 pont     18. Jenesis - Tomai Balázs34,5 pont     19. Big5 - Sallai Gábor31,2 pont     20. Principessa J24 - Oroszlán Péter25,5 pont     21. Break - Takács András18,0 pont     22. ImiJé - Székely Antal18,0 pont     23. PlayMate - Galla Viktória9,0 pont     24. Utasellátó - Gerő András6,0 pont

PROGRAM 2017

2017.06.23.
PÉNTEKI TRÉNING 4,Füred - BYC
2017.06.24-25.
Raiffeisen, Földvár - Spari
2017.07.06-08.
KÉKSZALAG, Füred - Balaton
2017.07.22-23.
EGIS KUPA Pénteki T 5, Csopak
2017.08.11.
PÉNTEKI TRÉNING 6,Füred - BYC
2017.08.12-13.
Füred kupa, Füred - BYC
2017.08.19-20
MVSZ OB, Füred - Hajógyári
2017.08.24-27.
J/24 Magyar Bajnokság, Füred - BYC
2017.09.16-17.
PÉNTEKI TRÉNING Döntő, Füred - BYC
2017.09.24-10.01.
J/24 Európa Bajnokság, Füred - BYC

Főtámogatók

jet-travel-logo-color-01

 

QSDG logo 135

 

bravo boats

 

Támogatók

sitetalk

BYClogo

 dahoam

 logo log

 manezscakkos

 

Médiapartnerünk

portole 

j24 Hungary

sailingj242

Versenyek / Eredmények

Alább a 2015-ös évre tervezett versenynaptárunk, melyben nem minden adat végleges, továbbá egyes versenyek időpontja még nem ismert, ezért a lista frissülni fog!

MAGYAR J/24 OSZTÁLY VERSENYPROGRAMJA 2015      
             
             
szűrő időpont típus ODT név rendező helyszín
1 2015.04.25-26. Ranglista 1 ODT I Tavaszi Regatta KMPVSE Kenese - KMPVSE
2 2015.05.01-02-03 Ranglista 2   J/24 Flottabajnokság BYC Füred - BYC
3 2015.06.06-07. Ranglista 3 ODT II Kereked Kereked Csopak - Kereked
4 2015.06.27-28. Ranglista 4 ODT III Raiffeisen Spari Földvár - Spari
5 2015.07.02-04. Ranglista 5   KÉKSZALAG MVSZ Füred - Balaton
6 2015.08.01-02. Ranglista 6 ODT IV Füred Kupa BYC Füred - BYC
7 2015.08.29-30 Ranglista 7   MVSZ Országos Bajnokság MVSZ Füred - Hajógyári
8 2015.09.24-27. Ranglista 8   J/24 Magyar Bajnokság BYC/J24 Füred - BYC
9   Ranglista 9   UNITEF Kupa Spari Földvár - Spari

2014 07 24 143 kicsi

J24 EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2017 – PROPOSAL – BALATONFÜRED, LAKE BALATON, HUNGARY

PDF >>

1. oldal / 2